Kā iepirkties?

Iepirkties mūsu internet veikalā ir ļoti vienkārši, ērti un droši. Lietojiet to bez bažām, droši izpētot visas iespējas, jo nav nekas, ko netīšam varētu nospiest, kas Jūs varētu iepīt jebkādās saistībās vai kas varētu radīt Jums finansiālus zaudējumus. LR un EU likumi arī paredz, ka Jums ir visas tiesības 14 dienu laikā atgriezt nelietotu preci un saņemt atpakaļ visu par to samaksāto naudu. Tātad, ja Jūs saņemat preci, kas dzīvē izskatās un “uzvedas” savādāk nekā Jūs gaidījāt un Jūs to nevēlāties, vienīgais, kas Jums jādara, tā ir jānogāda atpakaļ pie mums un mēs Jums atgriezīsim visu par to samaksāto naudu. Tālāk par visu pēc kārtas:

Iepirkšanās

Droši staigājiet pa visām mūsu e-veikala sadaļām, pētiet mūsu piedāvātās preces un droši lieciet visas Jūs interesējošās preces IEPIRKUMU GROZĀ, izmantojot pogu “PIEVIENOT GROZAM”. Šī darbība nekādā veidā Jūs nepiesaista pirkt šo preci, to tikpat viegli no IEPIRKUMU GROZA jebkurā laikā var izņemt. Ja Jums tomēr ērtāk ir pasūtīt preces pa telefonu, vai ja Jums kādi jautājumi, lūdzu zvaniet telefonu 20052006.

cart-dd-fullKad visas interesējošās preces ir IEPIRKUMU GROZĀ, nospiediet pogu “IEPIRKUMU GROZS” lapas labajā augšējā stūrī (apzīmēta ar sarkanu iepirkumu ratiņu simbolu), atvērsies groza saraksts (arī šeit Jūs varat izņemt preces no groza, lietojot nelielo sarkano krustiņu pa kreisi no katras preces nosaukuma). Zem preču saraksta grozā atrodamas divas pogas. Poga “SKATĪT GROZU” aizvedīs Jūs uz lapu IEPIRKUMA GROZS, kur Jūs redzēsiet visas grozā ieliktās preces, kā arī preču piegādes izmaksas, kas automātiski tiek aprēķinātas pēc kopējā preču svara (sīkāk lasiet zemāk sadaļā PIEGĀDES IZMAKSAS UN PIEGĀDE). Poga “PASŪTĪT” aizvedīs Jūs uz pasūtījuma noformēšanas lapu. Vēlreiz gribētu atgādināt, jebkuras no šo pogu nospiešanas neuzliks Jums nekādas saistības.

Pasūtījuma noformēšana

Uz lapu PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA nonāk, vai nu nospiežot, kā jau minēts, pogu “PASŪTĪT” lapas augšējā labā stūra iepirkuma groza atvērumā, vai arī nospiešot pogu “NOFORMĒT PIRKUMU” lapā IEPIRKUMU GROZS. Šīs lapas apakšā Jūs vēlreiz varat redzēt tabulu ar visām Jūsu grozā ieliktajām precēm, piegādes izmaksām un kopēju pasūtījuma summu. Kad Jūs esat pārliecināti, ka visas Jūsu vēlamās preces ir grozā un Jūs apmierina piegādes izmaksas, lūdzu aizpildiet formu šīs lapas augšā. Obligāti aizpildāmie lauciņi ir atzīmēti ar sarkanu zvaigznīti. Kad forma aizpildīta un vēlreiz esat pārbaudījuši visu ievadīto datu un kopsummu pareizību, spiediet pogu “VEIKT PASŪTĪJUMU” – šis nu ir pasūtīšanas procesa pēdējais solis un tas Jūsu pasūtījumu nosūtīs mūsu darbiniekiem izpildei, kā arī Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Ja Jūs pēc pasūtījuma noformēšanas esat atskārtuši, ka tomēr nevēlaties veikt pasūtījumu, vai vēlaties veikt kādas izmaiņas, lūdzu zvaniet pa tālruni +371 20052006, vai rakstiet e-pastu uz info@inkubatori.lv.

Piegādes izmaksas un piegāde

Kā jau minēts, piegādes izmaksas interneta veikalā INKUBATORI.LV tiek aprēķinātas automātiski pēc kopējā pasūtījuma svara, un tās Jūs varat redzēt gan lapā IEPIRKUMA GROZS, gan lapā PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA.

Lapā PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA ir iespēja izvēlēties Jums ērtāko un izdevīgāko piegādes veidu. Ailē PIEGĀDE Jūs varat veikt izmaiņas, atzīmējot Jums ērtāko un izdevīgāko piegādes veidu.

VENIPAK saņemšanas punkti un pakomāti
VENIPAK Pickup ir lēta, ērta un ātra piegāde uz Venipak kurjerdienesta paku izsniegšanas punktiem un pakomātiem visā Latvijā. Šis piegādes veids ietver gan pakomātus, gan saņemšanas punktus VENIPAK partneru tirdzniecības vietās. VENIPAK Pickup punkti ir pieejami dažādās tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietās Latvijā un Baltijā, kurās cilvēki var ērti un vienkārši saņemt pakas. Noformējot pasūtījumu, ailē “Izvēlēties saņemšanas punktu” Jūs varat izvēlēties sev ērtāko un tuvāko sūtījuma saņemšanas vietu no sarakstā piedāvātajām (iespējams izmantot meklētāju – ierakstiet, piemēram, pilsētu). Maksimālais sūtījuma svars ir 30kg, ja piegāde tiek veikta uz pakomātiem (Venipak locker), vai 10kg – piegāde uz saņemšanas punktu (Venipak pickup). Izmantojot Pickup pakalpojumu, pasūtījuma apmaksa ir iespējama tikai ar pārskaitījumu, tas nozīmē, ka pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu, kas tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu. Pēc apmaksas saņemšanas, prece tiek nodota piegādei Venipak dienestam. Kad Jums adresēts sūtījums ir nonācis izvēlētajā saņemšanas punktā, Jūs saņemsiet īsziņu ar pakas saņemšanai nepieciešamo informāciju. Sūtījumu ir iespējams izņemt 7 dienu laikā.

Ja preces svars vai izmērs nav piemērots piegādei uz saņemšanas punktiem, noformējot pasūtījumu nebūs iespēja izvēlēties šo piegādes veidu. Svarīgi zināt – ja būsiet izvēlējušies saņemt sūtījumu pakomātā (Venipak locker), bet preces izmēra dēļ to nav iespējams ievietot automāta nodalījumā, sagatavojot rēķinu saņemšanas vieta tiks mainīta uz tuvāko Venipak pickup saņemšanas punktu. Saņemšanas vieta vienmēr tiek norādīta priekšapmaksas rēķinā sadaļā “Komentāri”.

Latvijā ir pieejami vairāk nekā 285 Venipak saņemšanas punkti. Spiediet šeit, lai nokļūtu VENIPAK saņemšanas punktu kartē.

Kurjera piegāde
Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski atkarībā no kopējā svara. Izvēloties kurjera pakalpojumu, sūtījums tiks ātri nogādāts uz Jūsu norādīto adresi – lieliska iespēja tikt pie kārotās preces neizejot no mājām!

Lūdzam norādīt precīzu adresi, jo piegādes dienā to vairs nav iespējams mainīt, kā arī nodrošināt to, ka adresē būs cilvēks, kas varēs saņemt sūtījumu. Pirms piegādes saņemsiet īsziņu ar informāciju par sūtījuma saņemšanu. Piegādes dienā Jums tiks nosūtīts atkārtots paziņojums ar norādītu laika intervālu, kurā sūtījums tiks atvests. Īsi pirms piegādes saņemsiet zvanu no kurjera.

Pasūtījuma apmaksa

Noformējot pasūtījumu interneta veikalā INKUBATORI.LV, lapā PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA Jūs varat izvēlēties vienu no sekojošiem apmaksas veidiem:

  • Izvēloties iespēju “Bankas pārskaitījums”, mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu. Pēc apmaksas saņemšanas prece tiks nodota piegādei.
  • Izvēloties iespēju “Nomaksa” (tas gan attiecas tikai uz pasūtījuma kopsummu vērtībā virs EUR 100,00), iespējams iegādāties preces uz nomaksu. Šis pakalpojums tiek piedāvāts, sadarbojoties ar AIZDEVUMS.LV. Izvēloties šo iespēju, pēc pasūtījuma noformēšanas apstiprinājuma e-pastā Jūs saņemsiet saiti uz aizdevuma pieteikuma formu. Šo formu nepieciešams aizpildīt un datus nosūtīt, nospiežot pogu “Nosūtīt pieteikumu” formas apakšā. Kad tas izdarīts, jāgaida atbilde no AIZDEVUMS.LV, par ko mēs Jūs informēsim ar e-pasta starpniecību. Atbilde parasti tiek saņemta dažu stundu laikā, bet dažos gadījumos AIZDEVUMS.LV var pieprasīt papildus informāciju. Šādos gadījumos viņi sazināsies tieša ar Jums bez mūsu starpniecības.

Atteikšanās no pasūtījuma un preču atgriešana

Veicot pasūtījumu interneta veikalā INKUBATORI.LV, vai arī zvanot mums pa tālruni 20052006 un pasūtot mūsu interneta veikalā pieejamās preces, starp pircēju (Jums) un pārdevēju (SIA “Saimniecība Vistiņas”) tiek slēgts distances līgums, kā to paredz likumdošana. Šā līguma ietvaros Jums ir tiesības 14 dienu laikā jebkurā Jums ērtā veidā (pasts, kurjers, pakomāts vai personīgi) atgriezt pasūtītās preces (nelietotas un oriģinālajā iepakojumā) uz SIA “Saimniecība Vistiņas” adresi Brīvības iela 31, Viesīte, Jēkabpils novads, LV-5237, pēc kā mēs Jums, kā to paredz likums, uz Jūsu bankas kontu pārskaitīsim visu par pasūtījumu samaksāto naudu. Izmaksas, kas saistītas ar fizisku preces atgriešanu (transports), segtas netiek.

Garantijas serviss

Visām elektroiekārtām, kas tiek pārdotas vietnē INKUBATORI.LV tiek nodrošināts garantijas serviss (LR un ES normatīvajos aktos noteiktā apjomā).

Fiziskām personām garantijas laiks precēm (uz kurām attiecas garantijas noteikumi) ir 24 mēneši no preces saņemšanas brīža.

Juridiskām personām garantijas laiks precēm (uz kurām attiecas garantijas noteikumi) ir 12 mēneši no preces saņemšanas brīža.

Par visiem ar preču garantiju saistītiem jautājumiem interesējieties rakstot mums e-pastu uz info@inkubatori.lv vai zvanot pa tālruni +371 20052006

Pierakstītes jaunumiem

Preču kategorijas