Kā iepirkties?

Iepirkties mūsu internet veikalā ir ļoti vienkārši, ērti un droši. Lietojiet to bez bažām, droši izpētot visas iespējas, jo nav nekas, ko netīšam varētu nospiest, kas Jūs varētu iepīt jebkādās saistībās vai kas varētu radīt Jums finansiālus zaudējumus. Jūs varat izvēlēties apmaksas veidu, kad par preci būs jāmaksā tikai tad, kad Jūs to saņemsiet, – vai nu pasta nodaļā vai kurjeram (sīkāk lasiet zemāk sadaļā PASŪTĪJUMA APMAKSA). LR un EU likumi arī paredz, ka Jums ir visas tiesības 14 dienu laikā atgriezt nelietotu preci un saņemt atpakaļ visu par to samaksāto naudu. Tātad, ja Jūs saņemat preci, kas dzīvē izskatās un “uzvedas” savādāk nekā Jūs gaidījāt un Jūs to nevēlāties, vienīgais, kas Jums jādara, tā ir jānogāda atpakaļ pie mums un mēs Jums atgriezīsim visu par to samaksāto naudu. Tālāk par visu pēc kārtas:

Iepirkšanās

Droši staigājiet pa visām mūsu e-veikala sadaļām, pētiet mūsu piedāvātās preces un droši lieciet visas Jūs interesējošās preces IEPIRKUMU GROZĀ, izmantojot pogu “PIEVIENOT GROZAM”. Šī darbība nekādā veidā Jūs nepiesaista pirkt šo preci, to tikpat viegli no IEPIRKUMU GROZA jebkurā laikā var izņemt. Ja Jums tomēr ērtāk ir pasūtīt preces pa telefonu, vai ja Jums kādi jautājumi, lūdzu zvaniet telefonu 20052006.

cart-dd-fullKad visas interesējošās preces ir IEPIRKUMU GROZĀ, nospiediet pogu “IEPIRKUMU GROZS” lapas labajā augšējā stūrī (apzīmēta ar sarkanu iepirkumu ratiņu simbolu), atvērsies groza saraksts (arī šeit Jūs varat izņemt preces no groza, lietojot nelielo sarkano krustiņu pa kreisi no katras preces nosaukuma). Zem preču saraksta grozā atrodamas divas pogas. Poga “SKATĪT GROZU” aizvedīs Jūs uz lapu IEPIRKUMA GROZS, kur Jūs redzēsiet visas grozā ieliktās preces, kā arī preču piegādes izmaksas, kas automātiski tiek aprēķinātas pēc kopējā preču svara (sīkāk lasiet zemāk sadaļā PIEGĀDES IZMAKSAS UN PIEGĀDE). Poga “PASŪTĪT” aizvedīs Jūs uz pasūtījuma noformēšanas lapu. Vēlreiz gribētu atgādināt, jebkuras no šo pogu nospiešanas neuzliks Jums nekādas saistības.

Pasūtījuma noformēšana

Uz lapu PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA nonāk, vai nu nospiežot, kā jau minēts, pogu “PASŪTĪT” lapas augšējā labā stūra iepirkuma groza atvērumā, vai arī nospiešot pogu “NOFORMĒT PIRKUMU” lapā IEPIRKUMU GROZS. Šīs lapas apakšā Jūs vēlreiz varat redzēt tabulu ar visām Jūsu grozā ieliktajām precēm, piegādes izmaksām un kopēju pasūtījuma summu. Kad Jūs esat pārliecināti, ka visas Jūsu vēlamās preces ir grozā un Jūs apmierina piegādes izmaksas, lūdzu aizpildiet formu šīs lapas augšā. Obligāti aizpildāmie lauciņi ir atzīmēti ar sarkanu zvaigznīti. Kad forma aizpildīta un vēlreiz esat pārbaudījuši visu ievadīto datu un kopsummu pareizību, spiediet pogu “VEIKT PASŪTĪJUMU” – šis nu ir pasūtīšanas procesa pēdējais solis un tas Jūsu pasūtījumu nosūtīs mūsu darbiniekiem izpildei, kā arī Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Ja Jūs pēc pasūtījuma noformēšanas esat atskārtuši, ka tomēr nevēlaties veikt pasūtījumu, vai vēlaties veikt kādas izmaiņas, lūdzu zvaniet pa tālruni +371 20052006, vai rakstiet e-pastu uz info@inkubatori.lv.

Piegādes izmaksas un piegāde

Kā jau minēts, piegādes izmaksas interneta veikalā INKUBATORI.LV tiek aprēķinātas automātiski pēc kopējā pasūtījuma svara un tās Jūs varat redzēt gan lapā IEPIRKUMA GROZS, gan lapā PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA.

Minimālā piegādes izmaksu summa ir EUR 3,00.

Lapā PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA ir iespēja izvēlēties Jums ērtāko un izdevīgāko piegādes veidu. Ailē PIEGĀDE Jūs varat veikt izmaiņas, izvēloties iespējas no saraksta (“Pasta / kurjera piegāde” vai “DPD Pickup paku bode”).

“Pasta / kurjera piegāde” – piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski atkarībā no kopējā svara. Nelielus sūtījumus (~5kg) ir iespējams saņemt Latvijas pasta nodaļās, kur var veikt arī samaksu. Šajā gadījumā Jūs 2-3 darba dienas pēc pasūtījuma veikšanas pasta kastītē saņemsiet paziņojumu, ko uzrādot, preci varēsiet saņemt savā pasta nodaļā.

Lielāki sūtījumi (piem., inkubatori, utt.) tiek piegādāti ar kurjerdienesta DPD starpniecību līdz Jūsu durvīm. DPD kurjeri iepriekš ar Jums sazināsies par Jūsu norādīto tālruni, lai precizētu piegādes laiku. Saņemot preci, Jūs varat veikt apmaksu skaidrā naudā vai ar bankas norēķinu karti. Ja pasūtījums saņemts līdz plkst. 10 no rīta, prece tiek piegādāta jau nākamajā darba dienā.

“DPD Pickup Paku Bode” – lēta, ērta un ātra piegāde uz DPD kurjerdienesta paku izsniegšanas punktiem visā Latvijā. Pickup punkti ir pieejami dažādās tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietās Latvijā un Baltijā, kurās cilvēki var ērti un vienkārši saņemt pakas. Noformējot pasūtījumu, ailē “Izvēlēties saņemšanas punktu” Jūs varat izvēlēties sev ērtāko un tuvāko sūtījuma saņemšanas vietu no sarakstā piedāvātajām. Maksimālais sūtījuma svars ir 20kg. Neatkarīgi no svara, piegādes maksa ir tikai EUR 3.00. Izmantojot Pickup pakalpojumu, pasūtījuma apmaksa ir iespējama tikai ar pārskaitījumu, tas nozīmē, ka pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu, kas tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu. Pēc apmaksas saņemšanas, prece tiek nodota piegādei DPD dienestam. Kad Jums adresēts sūtījums ir nonācis izvēlētajā paku bodē, Jūs saņemsiet īsziņu ar pakas saņemšanai nepieciešamo informāciju. Sūtījumu ir iespējams izņemt 7 dienu laikā. Šobrīd jau ir izveidoti vairāk kā 95 Pickup punkti visā Latvijā.

Pasūtījuma apmaksa

Noformējot pasūtījumu interneta veikalā INKUBATORI.LV, lapā PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA Jūs varat izvēlēties vienu no sekojošiem apmaksas veidiem:

  • Izvēloties iespēju “Bankas pārskaitījums”, mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu. Pēc apmaksas saņemšanas prece tiks nodota piegādei.
  • Izvēloties iespēju “Apmaksa pie preces saņemšanas”, apmaksu ir iespējams veikt, preci saņemot. Pakalpojums pieejams tikai, ja prece tiek saņemta Latvijas pasta nodaļās vai tiek piegādāta ar kurjerdienestu uz mājām (“Pasta / kurjera piegāde”). Gan Latvijas Pasta nodaļās, gan, izvēloties DPD kurjera piegādi ar apmaksu pie saņemšanas, ir iespējams norēķināties skaidrā naudā kā arī ar bankas maksājumu kartēm. UZMANĪBU! SEKOJOT COVID-19 IEROBEŽOŠANAS REKOMENDĀCIJĀM, APMAKSA SKAIDRĀ NAUDĀ PIE PREČU SAŅEMŠANAS UZ LAIKU NAV PIEEJAMA
  • Izvēloties iespēju “Nomaksa” (tas gan attiecas tikai uz pasūtījuma kopsummu vērtībā virs EUR 100,00 un, ja ir izvēlēta piegāde ar kurjeru), iespējams iegādāties preces uz nomaksu. Šis pakalpojums tiek piedāvāts, sadarbojoties ar AIZDEVUMS.LV. Izvēloties šo iespēju, automātiski atvērsies logs ar aizdevuma pieteikuma formu. Šo formu nepieciešams aizpildīt un, kad tas izdarīts un dati nosūtīti, aizdevuma pieteikuma logu jāaizver. Svarīgi atcerēties, ka pēc aizdevuma pieteikuma loga aizvēršanas, jāpabeidz pasūtījuma noformēšana, nospiežot pogu “PASŪTĪT”!!!

Ja prece tiek piegādāta uz DPD Pickup Paku Bodēm, apmaksa ir iespējama tikai ar bankas pārskaitījumu, apmaksājot mūsu nosūtīto priekšapmaksas rēķinu.

Atteikšanās no pasūtījuma un preču atgriešana

Veicot pasūtījumu interneta veikalā INKUBATORI.LV, vai arī zvanot mums pa tālruni 20052006 un pasūtot mūsu interneta veikalā pieejamās preces, starp pircēju (Jums) un pārdevēju (SIA “Saimniecība Vistiņas”) tiek slēgts distances līgums, kā to paredz likumdošana. Šā līguma ietvaros Jums ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt pasūtītās preces (nelietotas un oriģinālajā iepakojumā) uz SIA “Saimniecība Vistiņas” adresi “Plaukas”, Zasas pagasts, Jēkabpils novads, LV-5239, pēc kā mēs Jums, kā to paredz likums, uz Jūsu bankas kontu pārskaitīsim visu par pasūtījumu samaksāto naudu. Izmaksas, kas saistītas ar fizisku preces atgriešanu (transports), segtas netiek.

Pierakstītes jaunumiem

Preču kategorijas