Privātuma atruna

Interneta vietnē www.inkubatori.lv par Jūsu datu drošību saskaņā ar likumdošanu, tai skaitā īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679, rūpējas SIA “Saimniecība Vistiņas”. Mēs augsti vērtējam katru klientu un ar lielu atbildības sajūtu apstrādājam un uzglabājam mums uzticētos personas datus.

Lietojot interneta vietni www.inkubatori.lv, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati tiks apstrādāti un ievākti pakalpojuma sniegšanai nepieciešamajā apjomā.

Ar kādu nolūku SIA “Saimniecība Vistiņas” tiek vākti un apstrādāti personas dati?

Personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai ar nolūku nodrošināt pakalpojuma sniegšanu, tai skaitā grāmatvedības vajadzībām un garantijas pakalpojumu sniegšanai, distances līgumam. Dati tiek vākti tikai pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamajā apjomā.

Kādi personas dati tiek vākti un apstrādāti?

  • Personas vārds un uzvārds
  • Tālruņa numurs
  • E-pasta adrese
  • Preces piegādes adrese

SIA “Saimniecība Vistiņas” vāc un apstrādā tikai brīvprātīgi iesniegtos datus.

Vai personas dati tiek nodoti trešajām pusēm?

Lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu (preces piegādi), personas dati (tikai pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamajā apjomā) tiek nodoti trešajai pusei. Dati tiek nodoti uz līguma pamata un trešā puse ar vislielāko atbildību, rūpējoties par datu drošību, nodrošina pakalpojuma sniegšanu. Dati tiek nodoti kurjera un grāmatvedības pakalpojumu sniedzējam. Dati var tikt sniegti arī tiesībsargājošām iestādēm un valsts iestādēm tiesību aktos paredzētajā apjomā.

Vai persona var pieprasīt dzēst ievāktos datus?

Pēc personas pieprasījuma dati tiks dzēsti. Personas dati var netikt dzēsti, ja tie ir nepieciešami SIA “Saimniecība Vistiņas” likumīgo interešu īstenošanai.

Kas ir “sīkdatnes” (angliski cookies)?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek lejuplādēti Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni www.inkubatori.lv . Sīkdatnes palīdz mums uzlabot vietnes funkcionalitāti un nodrošināt ērtumu tās lietošanā. Jūs varat dzēst lejuplādētās sīkdatnes izmantojot savu interneta pārlūkprogrammu. Apstrādājot sīkdatnes, persona netiek identificēta. Sīkdatnes tiek izmantotas arī vietnes lietošanas statistikas apkopošanai.

Vairāk par sīkdatnēm varat uzzināt www.aboutcookies.org.

Ja Jums ir jautājumi par datu apstrādi un drošību, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni +371 20052006 vai rakstot e-pastu uz info@inkubatori.lv.

Ja uzskatat, ka Jūsu tiesības ir pārkāptas, sazinieties ar Datu valsts inspekciju, www.dvi.gov.lv/lv!

Pierakstītes jaunumiem

Preču kategorijas