Par uzņēmumu Cimuka

Cimuka ir Turcijas inkubatoru un inkubācijas sistēmu ražošanas gigants un neapšaubāms milzīgā Turcijas inkubatoru tirgus līderis. Visi Cimuka produkti pārsteidz ar izcilu kvalitāti un nepārspējamām tehnoloģijām, kas rūpīgi izstrādātas vairāk kā 30 gadu laikā.

Pateicoties Cimuka inkubatoru uzticamībai un precizitātei, tie plaši tiek izmantoti prestižos zinātniskos pētījumos – šeit ir apskatāms sarakts ar prestižā putnkopības zinātnes izdevuma Poultry Science publicētajiem pētījumiem, kuros izmantoti Cimuka ražotie inkubatori.

Pēdējos gados Cimuka iet globālā uzvaras gājienā pasaules inkubācijas sistēmu tirgū un dēļ produktu neatkārtojamās kvalitātes un pieejamajām cenām ir iemantojuši arvien pieugošu popularitāti Vācijā, Krievijā, Francijā, Lielbritānijā, Polijā kā arī neskaitāmās citās pasaules valstīs. Šeit ir tikai dažas no Cimuka starptautisko pārstāvniecību saitēm:

Cimuka jau vairāk kā 30 gadus ražo inkubatorus, inkubācijas sistēmas un to piederumus, putnu kaušanas un spalvu noplūkšanas aprīkojumu, dzirdnes un dzirdināšanas sistēmas, barotavas un vēl virkni citu ar putnkopību saistītu preču. Cimuka speciālisti inkubācijas jautājumus konsultē vairāk kā 3000 lielu putnkopības uzņēmumu gan Turcijā, gan ārpus tās. Šāda pieredzes bagāža nav nevienam citam uzņēmumam pasaulē, tāpēc nav brīnums, ka visos Cimuka produktos katra detaļa ir nostrādāta līdz pilnībai un tas atspoguļojas gan lieliskajos Cimuka PRODI inkubatoru šķilšanās rezultātos, gan arī citu Cimuka izstrādājumu kvalitātē.

CIMUKA PATENTĒTĀS TEHNOLOĢIAJAS

AIRROUTE™ gaisa cirkulācijas sistēma
Patentēta gaisa cikulācijas tehnoloģija, kas kardināli uzlabo šķilšanās rezultātus inkubatorā. AIRROUTE™ nodrošina optimālu temperatūras un mitruma līmeņa izplatību inkubatora iekšienē. AIRROUTE™ ir ražots IP55 klasē, kas ļauj tam darboties mitrā un putekļainā vidē. Tehnoloģija strādā tīkla spriegumā no 90-265V, kas izslēdz sprieguma izmaiņu radītus traucējumus iekārtas darbībā.

Šī sistēma dažādās jaudu modifikācijās tiek izmantota visos Cimuka inkubatoros: PD, CT, HB un T sēriju inkubatoros.

HUMISONIC™ mitruma kontroles sistēma
Patentēta iekārta no šķidruma ar ultraskaņas viļņiem pārveido ūdens molekulas gāzveida agregātstāvokī. Atšķirībā no konvencionālām inkubatoru gaisa mitrināšanas sistēmām, HUMISONIC™ nerada temperatūras starpību inkubatora iekšienē (standarta iztvaikotājs rada nevēlamu papildus siltumu).

Šī sistēma tiek izmantota Cimuka CT, HB un T sēriju inkubatoros.

TURNX™ olu grozīšanas mehānisms
No nerūsējošā tērauda izgatavotas, īpaši izturīgas olu grozīšanas šūpoles. Patentēts dizains, bez ķēdēm un citām traucējošām detaļām ši olu apgrozīšanas sistēma ir aprīkota ar lineāro kustības motoru, kas ir aizsargāts no putekļu un mitruma iedarbības. Īpaši maiga olu grozīšanas šūpoļu darbība pasargās pat visvārīgākās olas no nevajadzīgiem satricinājumiem.

Šī sistēma tiek izmantota Cimuka HB un T sēriju inkubatoros.

CONTURN™ grozīšanas sistēma
Izcils, patentēts dizains nodrošina dažāda izmēra olu ikubēšanu. Izgatavots no trieciendrošas ABS plastmasas. Olu apgrozīšana notiek nepārtraukti, divu stundu laikā pagriešanas leņķi saudzīgi mainot par 45 grādiem uz katru pusi.

Šī sistēma tiek izmantota Cimuka PD un CT sēriju inkubatoros.

DIGIFEEL™ vadības sistēma
Digifeel vadības sistēmas tiek uzstādītas lielākājos Cimuka profesionālajos inkubatoros un šī sistēma nodrošina vienotu, ļoti precīzu temperatūras, mitruma un ventilācijas kontroli

Šī sistēma tiek izmantota T sērijas inkubatoros.

COMFORTPLAST™ būru sistēmas
COMFORTPLAST™ būru sistēmas ir likumsakarīgs 30 gadu būru ražošanas rezultāts, kas balstīts uz zinātnisku izpēti un putnkopju vajadzību izzināšanu visā pasaulē. COMFORTPLAST™ ir pilnībā unikāli bez vērā ņemamiem analogiem pasaulē, tie tiek ražoti, izmantojot vairāk kā 200 veidņu. Būru sistēmas tiek izgatavotas no 100% otrreizēji pārstrādātas plastmasas, ar visaugstāko ķīmisko noturību, kam nekait tieša saskare ar putnu mēsliem.

Būri ir ļoti viegli saliekami un izjaucami, visas daļas ir robustas, ilgmūžīgas un dekoratīvas. COMFORTPLAST™ būru ražošana tika uzsākta 2011. gadā, piedāvājot paipalu būru sistēmas, bet tagad COMFORTPLAST™ klāstā ir deviņas modeļu grupas dažādām putnu sugām. COMFORTPLAST™ būru sistēmas ir augstākais labturības līmenis, ko ieslodzītiem mājputniem var sniegt, jo tam nav asu malu, kur putni varētu savainoties, tie ir pilnībā aprīkoti ar pārdomātām dzirdnēm un barotavām. Barības zudumi ir tuvi nullei un ērtība būru sistēmu kopšanā nav salīdzināma ne ar ko citu. Tos dažu minūšu laikā ar šļūteni vai augstspiediena mazgātāju var izmazgāt un tie izskatīsies kā jauni.

Ar COMFORTPLAST sortimentu varat iepazīties šeit.

IPLUCK™ putnu noplūkšanas iekārtas
IPLUCK™ putnu spalvu noplūkšanas iekārtas ir pasaulē vienīgie sadzīves plūkātāji, kas piedziņai izmanto reduktoru, tādējādi tiek panākts ievērojams elektroenerģijas ietaupījums. Arī plūkšanas pirkstu izvietojuma un gumijas cietības kombinācija nav nejaušība – tā ir izstrādāta, balstoties uz praktisku pieredzi putnu gaļas pārstrādes nozarē. Izgatavoti no augstvērtīgas plastmasas, šie plūkātāji ir labākais, kas šobrīd šajā sektorā tirgū ir pieejams.

Ar IPLUCK™ sortimentu varat iepazīties šeit.

HATCHeCO2™ ventilācijas kontroles sistēma
Šī sistēma tiek uzstādīta tikai vislielākajos Cimuka inkubatoros, ko izgatavo pēc speciāla pasūtījuma. Šī augstākās klases sistēma ar visaugstāko precizitāti (NDIR) spēj izmērīt CO2 līmeni inkubatorā un balstoties uz šiem mērījumiem sistēma automātiski nosūc lieko gaisu, lai padotu vietā svaigu. Šāda sistēma ļauj ietaupīt līdz pat 60% enerģijas, saglabājot nepieciešamo mitrumu un temperatūru.
Pierakstītes jaunumiem

Preču kategorijas